Przejdź do treści głównej
Przedstawicielstwo w Polsce
Artykuł prasowy28 sierpnia 2017Przedstawicielstwo w Polsce

Wystartowała Gra Miejska

Ślady Unii Europejskiej w Gdańsku, podstawowe informacje o historii Zjednoczonej Europy i dobra zabawa to cele gry miejskiej, która ruszyła w Gdańsku. 23 sierpnia wystartowała gra miejska organizowana przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct...

170904_gra_miejska.jpg

20 ZAGADEK I MNÓSTWO DOBREJ ZABAWY

Celem Gry jest popularyzacja wartości Unii Europejskiej, zapoznanie mieszkańców i turystów z podstawowymi informacjami na jej temat oraz dobra zabawa.

Gra toczy się wokół 20 wybranych miejsc – kamienic, bram, mostów, targów, muzeów, instalacji artystycznych – oraz postaci, charakterystycznych dla Gdańska. Na trasie gracze spotkają m.in. Heweliusza.

Start mieści się w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct - Gdańsk przy ul. Jaśkowa Dolina 7, gdzie gracze otrzymują wydrukowaną mapkę z oznaczonymi miejscami. W każdym miejscu na graczy czeka zadanie, a po rozwiązaniu wszystkich 20 zagadek - wyjątkowa nagroda.

Mapki można odebrać w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.Gra Miejska organizowana jest przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Gdańsk.

LINK DO INFORMACJI O GRZE:

http://www.europedirect-gdansk.morena.org.pl/wystartowala-gra-miejska-ulicami-gdanska/

Informacje szczegółowe

Data publikacji
28 sierpnia 2017
Autor
Przedstawicielstwo w Polsce